TTV Sport Group: Jednička v pořádání úspěšných cyklistických akcí
Tiskové zprávy (zpět na přehled)

Svoradové - ředitel a závodník

K ojedinělé situaci dojde při letošním etapovém závodu druhé kategorie UCI Czech Cycling Tour. Ve dnech 11. - 14. července budou jeho účastníky dva Svoradové: otec Ján se představí v roli ředitele a jeho syn Jan jako jeden z jezdců celku SKC Tufo Prostějov.

Ve startovní listině došlo krátce před startem k několika změnám. Místo výběru Olomouckého kraje pojede právě SKC Tufo Prostějov a změnily se i dva zahraniční týmy. "Omluvil se nám japonský celek Nippo jehož pozici na startu zaujme velice silná polská stáj BDC Marcpol a místo nizozemského celku RijkeShanks přijede z této země tým Metec - TKH," řekl Jaroslav Vašíček z pořadatelské TTV Sport Group.

Konečná startovní listina:

Bauknecht - Author, regionální výběr ČR-cyklokros, ČR U23, SKC Tufo Prostějov, ETIXX-IHned (všichni ČR), NSP Ghost (Něm.), BGZ Bank (Pol.), Sunweb - Napoleon (Belg.), Tirol Cycling Team (Rak.), ISD (Ukrajina), Katuša Itera (Rus.), Tre For, Blue Water Cycling (oba Dán.), Jo Piels, Metec - TKH (oba Niz.), Leopard Trek (Luc.), reprezentace Slovenska, reprezentace Ruska, reprezentace Polska, BDC Marcpol (Pol.), Star Trigon Cycling Team (Paraq.), Radenska (Slovin.), reprezentace Nového Zélandu, reprezentace Británie U23.


Vydáno: 8.7.2013

Novinka: půjčovna nafukovací techniky

Novinka: půjčovna nafukovací techniky

Nabízíme pronájem kvalitní nafukovací techniky s instalací a dopravou na klíč pro realizaci Vašich sportovních, společenských nebo firemních akcí.

Proč spolupracovat s námi

Pracovníci TTV sport group CZ působí na Českém reklamním trhu od jeho zrodu. S využitím dlouholetých zkušeností se ve své činnosti zaměřujeme na poskytování komplexních služeb z oblasti z marketingu, sponzoringu a reklamy zejména v souvislosti s organizací sportovních projektů.

Použití fotografií a jiného materiálu je možné jen s písemným souhlasem TTV sport group CZ s.r.o.

Copyright 2019 TTV sport group CZ s.r.o.

RYCHLÝ KONTAKT: czechtour09@seznam.cz | +420 731 050 451