TTV Sport Group: Jednička v pořádání úspěšných cyklistických akcí
Tiskové zprávy (zpět na přehled)

TTV sport group pořádá i silniční mistrovství republiky

"Letos pořádáme čtyři velmi velké akce významné nejen z domácího pohledu. Jsme hrdí na to, kam jsme se vytrvalou prací dostali a jsme hrdí na to, že jsme také vnímáni jako stabilní partneři nejen cyklistickou veřejností, ale i médii a sponzory. Šestý ročník Czech Cycling Tour je naší vlajkovou lodí, ale i druhý ročník námi obnoveného "třiadvacítkářského" Závodu míru a národní šampionáty s největšími českými a slovenskými hvězdami budou jistě skvělou prezentací naší cyklistiky," řekl Jaroslav Vašíček, jednatel společnosti TTV sport group.

Společnost TTV sport group dnes představila připravované akce pro rok 2014. Jeden čtyřetapový a jeden tříetapový závod, dále český a slovenský šampionát v silniční cyklistice a český a slovenský šampionát v horském závodě. Seznam, který jasně dokládá, že TTV je českou jedničkou v pořádání úspěšných cyklistických akcí.

Centrem českého cyklistickéhi hnutí bude opět Haná. Stejně jako v minulých letech především etapový závod Czech Cycling Tour, zařazený do druhé kategorie kalendáře UCI, který se pojede ve dnech 17. - 20. července, bude pro diváky a odborníky lahůdkou.

Centrem dění bude tradičně hanácká metropole Olomouc a podruhé bude v roli ředitele CCT šéfovat cyklista z nejpovolanějších - Ján Svorada. Velmi úspěšného loňského závodu se zúčastnilo 24 týmů z celého světa a z vítězství se podruhé radoval Leopold König, vítěz jedné z etapa a celkově devátý na slavné španělské Vueltě.

Pro letošní rok pořadatelé zařadili do traťového itineráře atraktivní města - Olomouc, Šternberk, Uničov a Mohelnici. Start královské etapy CCT bude v malebném městě Zábřehu na Moravě. První etapou bude časovka družstev v Uničově, druhá povede z Olomouce do Mohelnice. Královskou je určitě třetí dějství ze Zábřžehu na Moravě do Šternberka dlouhé 173 kilometrů. Etapa je okořeněna úžasnou scenérií  Jeseníků jako Ramzovským sedlem, Vidly, Karlovou Studánkou a cíl je v centru Štenberka. A na závěr absolvují cyklisté etapu se startem a cílem v Olomouci, která měří 176 kilometrů.

Program závodů pořádaných společností TTV sport group v roce 2014:

30. května - 1. června: Závod Míru U23 (UCI 2.2)

24. - 29. června: Mistrovství České a Slovenské republiky v silničním závodě (Jižní Morava)

17. - 20. července: Czech Cycling Tour (UCI 2.2)

17. srpna: Mistrovství České a Slovenské republiky v horském silničním závodě (Dlouhé stráně).


Vydáno: 15.1.2014

Novinka: půjčovna nafukovací techniky

Novinka: půjčovna nafukovací techniky

Nabízíme pronájem kvalitní nafukovací techniky s instalací a dopravou na klíč pro realizaci Vašich sportovních, společenských nebo firemních akcí.

Proč spolupracovat s námi

Pracovníci TTV sport group CZ působí na Českém reklamním trhu od jeho zrodu. S využitím dlouholetých zkušeností se ve své činnosti zaměřujeme na poskytování komplexních služeb z oblasti z marketingu, sponzoringu a reklamy zejména v souvislosti s organizací sportovních projektů.

Použití fotografií a jiného materiálu je možné jen s písemným souhlasem TTV sport group CZ s.r.o.

Copyright 2019 TTV sport group CZ s.r.o.

RYCHLÝ KONTAKT: czechtour09@seznam.cz | +420 731 050 451